KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9636240
nr 963 6240
Stina Sörman
(1910-1993), Sverige
Blandteknik, Stina Sörman (1910-1993), "Högvatten", signerad, 1982, 77x60
Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.
måndag 25 maj 2015
kl 20:04:20